top of page

ספרים, סיפורים, בלוג אישי, ועוד

 

 

מעגל הברקת   חדש!!!

ילדה בת חמש נחטפת מגן המשחקים שליד בית בעיר קטנה בצפון ישראל. סוד היעלמה מעמיד את הוריה בניסיון של התמודדות עם משבר איום. בעקבות חשדות הדדיים כל אחד מהם יוצא לחפשה לבדו במסע מטלטל בעולם, רגשית ופיזית כאחד, במטרה למצאה. הם מוצאים עצמם בטבורה של תעלומה במצב של סכנת חיים, במקום מרוחק בו שולט מנהיג המתעתד לטהר את העולם באמצעות השבחה גנטית. תאגידים בינלאומיים אפלים והמוסד הישראלי, לכולם נגיעה כזו או אחרת בעלילה.

רבדים ארציים וגם מטפיזיים מופיעים בספור ומנחים את פעולתם. מעגל הברקת הנו מימד נוסף הקיים במקביל למציאות שלנו, אשר בו ההתרחשויות נראות באופן ברור יותר. אלא שהפתרון של הכאוס ומערבולת ההתרחשויות יכול לבוא רק במישור המציאות עצמה. מציאות בה כל יום שעובר רק מגדיל את הסכנה שהילדה לעולם לא תחזור לזרועות הוריה.

 

מעגל הקריסטל


רציתם לחוות התהוות של רומן תוך כדי כסיסת צפורניים במתח וקפיצה קלה לימי הביניים? "הסוד של מנזר ז'ואר:" יספק את כל זה ועוד.. רציתם לדעת איך אמנית צעירה ויפה מפלסת דרכה בעולם האמנות רווי התככים והופכת להיות... משהו אחר ממה שחלמה? אולי תשקעו ברומן הקצר "דיוקן עצמי"? ואם תרצו להבין איך יצרים של נקמה ואהבה שנוצרו בחצר המלך דוד לפני אלפי ש נים הופכים לסאגה מורטת עצבים בת ימינו- עדיף שתחכו ליציאתו לאור של "מעגל הקריסטל".... הכנסו לדף הספרים.

 

מתח הסטורי מרתק: הסוד של מנזר ז'ואר
 

פרופ' להיסטוריה מאוניברסיטת חיפה ועוזרת המחקר המצודדת שלו, יוצאים למסע הרפתקאות בחיפושיהם אחר ה"ביבליה"-ספר התנ"ך האחרון שהודפס ע"י גוטנברג במאה ה-15 והתגלה במפתיע.

הביבליה מוערכת במיליוני דולרים ומוסדות, אספנים וגם עבריינים מנסים להשיגה.

השניים יוצאים למרדף מסוכן בארצות שונות באירופה בעקבות רמזים שהשאיר להם סוחר עתיקות שנעלם ללא עקבות. השעון מתקתק והם, בניסיון להקדים את מתחריהם, נתקלים בדמויות מצחיקות ולעתים הזויות: צאצאי אנוסים,נשים קנאיות,מיליונרים ושרלטנים. המתחרים אינם בוחלים בדרכים מאיימות להיפטר מהם בכל מחיר. האם הם ישיגו את מטרתם תוך חירוף נפשם?

זהו מסע בכמה רבדים: מסע רומנטי המחבר בין שני הגיבורים ומרפא פצעים ישנים, מסע פנטסטי- מיסטי בין דמויות שחיו במאות החמש עשרה והשש עשרה ובין דמויות בנות ימינו, ובין הזיות וחלומות ומציאות.

 

דיוקן עצמי: כל האמת העסיסית על עולם האמנות

 

אמנית צעירה ותוססת, מנסה לפלס את דרכה במעלה עולם האמנות התככני ורווי האינטרסים,

מסע שכנראה חייב לעבור דרך חדרי המיטות של אוצר מוזיאונים מפורסם ואספן שהנו גם איש הון רכושני.

אלא כשהיא מתעוררת יום אחד בסטודיו שלה, היא מגלה שהגיעה לעולם מקביל, בו משאלת לבה מתגשמת כסיוט מצמרר. האם היא תוכל להחזיר את המצב לקדמותו? האם היא בכלל רוצה?

 

 

סיפורים שמחים, סיפורים  עצובים,סיפורים קצרים 

 ועוד סיפורים לשבת

 

רוצים סיפור קצר שיעשה לכם את השבת? אולי סיפור שמעורר מחשבות עמוקות על מהות החיים, או סיפור שיגרום לכם להתגלגל מצחוק על הוויה תל אביבית מעט הזוייה?.

כל שבוע יעלה לכאן סיפור חדש. תוכלו לשתף, להפיץ או לדלג כאוות נפשכם.

 

bottom of page